Camouflage Born To Be Wild T-Shirt

Kodi i produktit CAM00014

Vetëm 1x në dispozicion

€16,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Bluze me menge te shkurta "Born to be Wild"

  Materiali: 100% Pambuk Organik
  Ngjyra: E Zeze
  Dizajni i Ri
  Printim Kualitativ

 • Atributet
  Color: E Zezë
  Category: T-Shirts
  Climate: Humid, Temperate