Condor Shall - Reversible Neck Gaiter Drab

Kodi i produktit 221156-498

Në dispozicion

€11.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Specifikacionet:
  - Shall
  - Elastike dhe me ajrosje dhe materia mikrofleece
  - Mund te perdoret si shall apo maske

 • Atributet
  Color: E Kaftë/E Zezë