Helikon-Tex Çantë beli - BANDICOOT Waist Pack® - Cordura® - Black

Kodi i produktit TB-BDC-CD-34

Në dispozicion

€44.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Bandicoot® prodhohet nga Helikon çantë me madhësi mesatare me një kapacitet rreth 2 litra. Ky vëlla më i madh i çantës Possum® nga i njëjti prodhues karakterizohet nga kapaciteti më i madh, konfigurimi dhe pamja e matur.

  - Mundësia për të ndryshuar pozicionin e tokëzes.
  - Rrip i ndashëm.
  - E përputhshme me MOLLE/PALS.
  - Paneli Velcro® për identifikim/personalizim të lehtë.
  - Zinxhir nga kompania e njohur japoneze YKK®.
  - Organizues i brendshëm, i lidhur me Velcro për të akomoduar shumë aksesorë të vegjël.
  - Xhep i brendshëm rrjetë.
  - Një xhep i fshehur në anën e trupit, p.sh. për dokumentet. - Ngjyrat: e zezë, ulliri
  - Patenta evropiane nr. 002759688-0001.

 • Atributet
  Color: Camouflage - Ushtarake - Multicam
  Subcategory: Accessories