Helikon-Tex BDU Mk2 Pants

Kodi i produktit SP-BD2-PR-01

Vetëm disa në dispozicion

€54,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Uniforma e veshjes së betejës, ose thjesht BDU në versionin e ri, të modernizuar me disa ndryshime që me siguri garantojnë një shkathtësi më të mirë. Pantallonat tona BDU Mk2 janë bërë në prerje klasike, pak të lirshme, me xhep shtesë për smartphone. Përforcimet në gjunjë dhe sedilje do të ofrojnë një qëndrueshmëri më të mirë, edhe gjatë përdorimit të zgjatur. Xhepat e ijeve janë të përforcuara për kapëse të palosshme të thikës. Këto pantallona do të jenë një zgjedhje e shkëlqyer jo vetëm për përdorim në terren, por edhe si një shtesë për pamjen tuaj të përditshme urbane.

  Bazuar në pantallonat klasike BDU
  Bel i rregullueshëm
  Përforcime në sedilje dhe gjunjë
  Dy xhepa klasikë në ijë me skaje të përforcuara
  Xhep i vogël shtesë për smartphone
  Xhepa të mëdhenj ngarkesash me kopsa
  Dy xhepa të pasëm të mbyllur me grep dhe sythe
  Gjunjët e profilizuar

 • Atributet
  Color: Black