Helikon-Tex MBDU Flannel Shirt

Kodi i produktit KO-MBD-PO-P1

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€114.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Fakti që jeni në fushën e betejës nuk do të thotë që nuk mund të dukeni me klas. Dhe çfarë mund të duket më mirë se një këmishë me kuadrate? Kjo është arsyeja pse ne vendosëm të bëjmë këmishën tonë të re, MBDU flannel. Këmisha bazohet në këmishën tonë klasike MBDU. Është bërë nga pëlhurë e lehtë, por e qëndrueshme dhe siguron vetitë e duhura antibakteriale edhe gjatë përdorimit të zgjatur, ndërsa indeksi UPF50 siguron mbrojtje nga rrezet UV. Panelet anësore VersaStretch® garantojnë lirinë e lëvizjeve gjatë aktiviteteve dinamike. Xhepat me zinxhir me zinxhirë YKK® në gjoks dhe shpatulla do të strehojnë të gjitha gjërat tuaja thelbësore. Për më tepër, panelet e unazës në biceps mundësojnë personalizim të lehtë. Kjo këmishë është një “must have” për çdo operacion urban.

  Bazuar në këmishën MBDU
  Pëlhurë UPF50
  Prerje anatomike
  Xhepa të mëdhenj në gjoks
  Xhepat e sipërm të mëngëve
  Pjesa e përparme me butona me butona të stilit kanadez
  Pranga të rregullueshme me grep&loop
  Panele anësore VersaStretch®
  Ventilimi i sqetullave
  Panele lak për personalizim
  Zinxhirë YKK®

  Dimensionet e paneleve ID:
  - Paneli i arnimit të krahut të majtë: 9 x 11 cm / 3,5 x 4,3 inç
  - Paneli i arnimit të krahut të djathtë: 9 x 11 cm / 3,5 x 4,3 inç

 • Atributet
  Color: Ruby Plaid