Helikon-Tex RANGE Hoodie Topcool Shadow Grey/Black

Kodi i produktit BL-BRH-TC-3501A

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€69.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  RANGE HOODIE® është një kapuç taktik i krijuar nga specialistë të qitjes. Prerja e tij dhe pëlhurat e përdorura do të lejojnë përdorimin e rehatshëm të pajisjes së xhirimit edhe në kushte të këqija moti.

  Një prerje e zgjatur që lejon këtë xhup të futet në pantallona, ​​një kapuç i prerë në mënyrë anatomike dhe një xhep kangur me zinxhir janë elementët që dallojnë RANGE HOODIE® nga këmisha klasike luftarake ose këmisha POLO RANGE®. Megjithatë, është përdorur një kombinim i materialeve elastike dhe rezistente ndaj grisjes, të njohura nga këto të fundit, duke e bërë këtë kapuç të përshtatshëm për punë intensive dhe kërkuese me armë. Rrjeta e qepur nën sqetull do të sigurojë ajrosje më të mirë gjatë stërvitjes dinamike dhe xhepat e vegjël me zinxhir në shpatulla do t'ju lejojnë të mbani me lehtësi pajisjet e nevojshme.

  RANGE HOODIE® është një zëvendësues i shkëlqyeshëm për POLO RANGE® në ditët e ftohta dhe me shi. Në kombinim me të brendshme termike LVL 1 dhe pantallona HYBRID TACTICAL PANTS®, do t'ju lejojë të punoni në poligonin e qitjes gjatë gjithë vitit.

  Materiali pëlhurë kryesore: 100% poliestër,
  Insertet: 93% najlon, 7% elastan,
  Rrjetë: 100% poliestër

  Pesha [g] 459g

 • Atributet
  Color: Shadow Grey/Black
  Subcategory: Xhup, Hoodies, Sweatshirts