Highlander Çantë shpine - TRAIL BACKPACK 30L

Kodi i produktit RUC263-SL

Vetëm disa në dispozicion

€49.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Kjo çantë përmban një ndarje kryesore të bollshme me qasje përpara, një ndarje të fshikëzës së hidratimit dhe sythe për shtyllat e ecjes dhe sëpatat e akullit. Materiali është rezistente ndaj ujit dhe ka një këllëf të integruar për të mbajtur veshjet tuaja plotësisht të thata në një stuhi shiu.
  Sistemi i pasmë dhe rripi i belit janë të mbushura me shkumë për mbajtje të rehatshme të ngarkesës.

  - Ngjyra: Gri e errët
  - Madhësia 30L
  - Material 210D Najlon
  - Përmasat 47 x 2 9x 22 cm
  - Pikat e bashkëngjitjes së sëpatës së akullit dhe sistemit të ruajtjes së shtyllës së ecjes
  - Sistemi i pasmë Airmesh
  - Kapaciteti 30L
  - Rrip i rregullueshëm i mbushur
  - Xhepa i madh përpara me zinxhirë

 • Atributet
  Color: E Hirtë
  Subcategory: Backpacks