Hiks Bluze me menge te shkurta - Mountain and Moon

Kodi i produktit 3908879860213

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€15,00
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Bluze me menge te shkurta - Mountain and Moon

  Bluze e bere per entuziastet e hiking-ut
  Materiali: 100% pambuk

 • Atributet
  Color: E Bardhë