Mechanix Wear Dorëza - The Original

Kodi i produktit MG-72

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€29,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Doreza taktike Original® revolucionalizuan industrinë e mbrojtjes së duarve me shkathtësinë dhe dizajnin e tyrë anatomik. Lëkurë sintetike e fortë 0,8 mm e mbushur me teknologjinë e ekranit me prekje krijon përzierjen perfekte të shkathtësisë dhe qëndrueshmërisë. TrekDry® i frymëmarrjes përputhet me pjesën e pasme të duarve tuaja për t'ju ndihmuar të jeni të freskët dhe të rehatshëm në fushë. Origjinali ofron përshtatje, ndjesi dhe funksionalitet të pakrahasueshëm, në mënyrë që të mund të përqendroheni në atë që shtrihet në diapazon.

  TrekDry® që përshtatet në formë ju ndihmon t'i mbani duart tuaja të freskëta dhe komode.
  Mbylljet e kyçeve me gomë termoplastike të rregullueshme (TPR) krijojnë një përshtatje të sigurt.
  Gishti i përforcuar dhe gishti tregues përmirësojnë qëndrueshmërinë.
  Lëkura sintetike e aftë me ekran me prekje ofron përzierjen e përsosur të shkathtësisë dhe qëndrueshmërisë.
  Sythe mbajtëse najloni për ruajtje.
  Lahet në makinë.

 • Atributet
  Producer-Color: Coyote
  Model: The Original Glove
  Climate: Dry, Humid, Temperate
  Type/Style: Field/On Duty