MIL-TEC Sturm STEMA 3D ME SIMBOLIN E GRUPIT TE GJAKUT A+

Kodi i produktit 16831101

Në dispozicion

€2,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Stema me simbolin e grupit të gjakut, e bërë nga PVC. E pajisur me Velcro, me të cilën mund të ngjitet në veshje, kapele dhe pajisje me shirit Velcro të qepur.

  Stema e grupit të gjakut ka për qëllim të sigurojë informacion të shpejtë dhe të nevojshëm për shërbimet mjekësore.

  - Të dhënat teknike
  - Ngjyra: ulliri
  - Materiali: PVC
  - Përmasat: 38 x 28 mm
  - Pesha: 3 g
  - Prodhuesi: Mil-Tec, Gjermani

 • Atributet
  Color: Ulliri