MIL-TEC Sturm Balaclava Taktikale - Tactical Balaclava Open Black

Kodi i produktit 12110102

Në dispozicion

€10.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  100% Polyester

  - Balaclava fleksibile
  - Mbulon qafën,mjekrrën, gojën dhe hundën
  - E bërë nga materiali i butë
  - Komforte për tu veshur ndër helmetë

 • Atributet
  Color: E Zezë
  Model: Tactical Balaclava Open