MIL-TEC Sturm Çantë beli - Belt Bag Holster "Traveler" Black

Kodi i produktit 13512402

Në dispozicion

€14.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  - 100% poliestër
  - Përmasat: 23,5 x 6 x 12 cm
  - Pesha: 200 g
  - çantç e vogël, kompakte beli.
  - 2 xhepa me zinxhir
  -xhepi kryesor me zinxhir në 2 drejtime
  - xhepi kryesor me xhep neto dhe sythe elastike të gjera
  - rrip beli i rregullueshëm me dy kopsa rrëshqitëse
  - Prodhuar nga: Mil-Tec
  - Ngjyrat: e Zezë, Ulliri

 • Atributet
  Color: Black
  Subcategory: Others