MIL-TEC Sturm Pantallona te shkurtë - Paratrooper

Kodi i produktit 11403020

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€34.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Pantallona te shkure Paratrooper nga Miltec ne stilin modern. Dy gjepa anash, dy gjepa ne kembe dhe me qepje PARATROOPER, nje gjep prapa.

  Materiali 100% pambuk

 • Atributet
  Color: Woodland