MIL-TEC Sturm BURGUNDY BERET

Kodi i produktit 12403013

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€12.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  - Vrimat anësore per ajrosje
  - Materiali: 100% lesh
  - Astari: 65% Poliester, 35% Pambuk
  - Prodhuesi: Mil-Tec
  - Ngjyra: Burgundy

 • Atributet
  Color: Burgundy