MIL-TEC Sturm Rrjetë kamuflimi - Camouflage Net Basic Mil Woodland 3 X 6 M

Kodi i produktit 14466020

Vetëm disa në dispozicion

€154.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Rrjeta maskuese najloni ka një shtresë poliuretani që mbron produktin nga uji, myku dhe kalbja. Shtres e dyanshme, ju mund të mbuloni pajisjet tuaja në pyll për një kohë shumë të gjatë pa frikën e dëmtimit të rrjetës.

  - Prodhuesi: Mil-Tec
  - Materiali: 100% Najlon
  - Veshje poliuretani
  - Rezistent ndaj ujit dhe mykut
  - Dyaneshem
  - Mund të jetë vazhdimisht jashtë
  - Përmasat: 3 x 3 m
  - Kamuflimi: Woodland
  - Pesha: 3.8 Kg

 • Atributet
  Color: Woodland - Ushtarake
  Material: 100% Polyester
  Dimensions: 3 x 6m