MIL-TEC Sturm Camouflage Net Basic MIL.3.0X6.0 Military Net

Kodi i produktit 14466021

Vetëm disa në dispozicion

€154.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Specifikacionet:
  Kualitet i larte i rrjetes kamuflazhe nga prodhuesi Gjerman Miltec
  Me material me lidhese
  Materiali i lidheseve perbehet nga veshja plasitke e rrjetes
  Rezistente ndaj ujit
  E predorueshme per ambientet e jashtme

  Materiali: 100% Najlon, me veshje poliuretane
  Rrjeta: 100% Poliester
  Dimensionet: 3 x 6 m
  Pesha: 3.8 kg.

 • Atributet
  Color: Flectarn