MIL-TEC Sturm Bllok shënimi kundër ujit - Message Book Waterproof Small

Kodi i produktit 15981001

I padisponueshëm

€2,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  - Faqet kanë një shtresë kundër uji me të cilën mund të shkruani edhe kur bie shi pa mbuluar shkrimin.
  - Përmasat: 75 x 130 mm
  - 48 fletë

 • Atributet
  Dimensions: 75 x 130 mm