MIL-TEC Sturm Komplet praktik Pathfinder 3/copë - PATHFINDER KIT WILDO 3PCS.KST.OLIV

Kodi i produktit 14673001

Në dispozicion

€9.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Komplet praktik Pathfinder 3/copë

  - Komplet praktik, i lehtë për kampe për 1 person
  -Përbëhet nga një tas i thellë, filxhan dhe lugë,pirun dhe thikë -Tasi: 100% polipropilen 250 ml
  - Filxhani®: 100% elastomere termoplastike 82 g
  - 3 në 1: 100% PA6 (polikaprolaktam) 8.5 g
  - Pesha duke përfshirë këllëfin: 130 g
  - Pathfinder Kit wildo®
  - I lehtë, elegant dhe me cilësi të lartë.
  - Produkt i bërë nga plastika me cilësi të lartë dhe pa BPA, e sigurt për mjedisin.
  - Prodhuar në Suedi
  - Përfshirë një këllëf praktik rrjetë me kordon dhe fiksues

 • Atributet
  Color: E Gjelbërt-Olive