MIL-TEC Sturm Kapele - QUICK DRY CAP OLIVE

Kodi i produktit 12144001

Në dispozicion

€9.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Një kapele termike QUICK DRY e aktiviteteve të përsosura të ngrohjes. Karakterizohet nga qëndrueshmëria dhe ajrosja. Kanalet e dizajnuara posaçërisht mundësojnë ajrosjen e nxehtësisë dhe lagështisë së tepërt, gjë që rrit komoditetin e mbajtjes së kapeles. Kapele Quick Dry është perfekte për njerëzit aktivë - vrapues, çiklistë, patinatorë etj.

  - Produkt i ri
  - Prodhuesi: Mil-Tec
  - Materiali: 100% Poliester
  - Karakteristika të shkëlqyera termike
  - Thahet shpejtë
  - Përshtatje anatomike dhe optimale
  - Vrima të vogla për izolim dhe ventilim shtesë.
  - Material me 2 shtresa në ballë, veshë dhe pjesën e pasme të kokës
  - Një masë
  - Ngjyra: ulliri

 • Atributet
  Color: E Gjelbërt-Olive