MIL-TEC Sturm Këllëf për pranga - SEC HANDCUF BAG BLACK

Kodi i produktit 16268002

Në dispozicion

€9.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  - 100% poliestër
  - Astari: shkumë EVA

  - mbyllje me fiksues hook-and- loop

  Koment: Prangat nuk vijne me kellef, Kellefi shitet i vetem

 • Atributet
  Color: E Zezë
  Subcategory: Utility Pouches