MIL-TEC Sturm Sëpatë - Mil-Tec - Survival Hatchet - OD Green

Kodi i produktit 15507000

Në dispozicion

€9,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Sëpatë e lehtë dhe portative nga Mil-Tec. Mund të përdoret për të copëtuar degët gjatë ecjes. Tehu, i bërë nga 100% çelik karboni, garanton qëndrueshmëri. Falë dorezës plastike, sëpata është e lehtë dhe nuk mbingarkon çantën e shpinës.

  - Gjatësia: 29 cm
  - Gjatësia e tehut: 10 cm
  - Materiali i tehut: Çeliku
  - Materiali i trajtimit: Polipropilen
  - Pesha: 360 g

 • Atributet
  Color: Ulliri
  Subcategory: Axes