MIL-TEC Sturm Hobe Me Dy Pika - Two Point Sling

Kodi i produktit 16185101

Në dispozicion

€9,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Hobe me dy pika, funksional dhe me pershtatje nga Mil-Tec

  Me dy pika mbajtese me karabine, lejon qe dora te pushoj dhe ndalon armen qe te bie ne toke.

  Lidhja ne krah me madhesi prej 67cm deri ne 112cm.

 • Atributet
  Color: Olive