MIL-TEC Sturm Bluze me mengë te shkurter - Tactical T-Shirt Coyote

Kodi i produktit 11019205

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€21.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Bluzë me mengë te shurtra TAKTIKE

  - 100% Pambuk
  - Prodhuar për përdorim taktik
  - Xhepa me fiksues hook-and-look në të dy mëngët për të fiksuar emrin, njësinë dhe patchin e flamurit. - Ngjyra: e zezë, ulliri, bezhë

 • Atributet
  Color: Bezhë
  Type/Style: Casual/Covert, Field/On Duty, Camping/Trekking
  Category: T-Shirts
  Fit: Standard
  Size chart: Miltec T-Shirts [miltec_t_shirts]