MIL-TEC Sturm Bluzë me mëngë të shkurta - Tactical T-Shirt Quickdry Dark Coyote

Kodi i produktit 11081019

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€15.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Bluzë taktike QUICK DRY

  - 100% poliestër
  - Bluzë me përshtatje atletike
  - Tharje e shpejtë
  - Ajrosëse
  - Shumë e rehatshme për tu veshur
  - Ngjyrat: ulliri, gri, bezhë e errët

 • Atributet
  Color: E Kaftë
  Type/Style: Casual/Covert, Field/On Duty, Camping/Trekking
  Category: T-Shirts
  Fit: Standard
  Size chart: Miltec T-Shirts [miltec_t_shirts]