MIL-TEC Sturm Thikë luftarake USMC këllëf lëkure i zi

Kodi i produktit 15367000

Në dispozicion

€44,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Thikë luftarake USMC këllëf lëkure I ZI

  - Kopje e saktë e Thikës Amerikane USMC
  - Teh të lëmuar
  - Teh me çelik inox
  - Dorezë: e zezë, plastike e fortë
  - Këllëf lëkure
  - Gjatësia e tehut: afërsisht 17 cm
  - Gjatësia totale: 30 cm

 • Atributet
  Subcategory: Fixed Blades