MIL-TEC Sturm Pantallona te Shkurter - Survival Shorts Prewash

Kodi i produktit 11404501

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€34.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Pantallona te shkurte me dizajn te ri
  Te lehte dhe me ajrosje, me fabrikim pambuku
  Gjepa te shumte per bartje te gjerave te vogla
  Dy gjepa per duar
  Dy Xhepa ne pjesen prapa
  Me mbyllje me buton dhe me zingjir
  5 vende per rrip
  Materiali: 100% pambuk

 • Atributet
  Color: Prewash Olive