MIL-TEC Sturm Set per Ushqim - 3-Pieces Cooking Set Olive

Kodi i produktit 14626000

Në dispozicion

€14,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
  • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
  • Transporti falas mbi 50 euro
  • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

  • Informacioni i produktit

    Set per ngrenje te ushqimit, ideale per hiking the kampinge.

  • Atributet

    Nuk ka atribute të specifikuara