MIL-TEC Sturm Çantë beli - Belt Bag - Fanny Pack Olive

Kodi i produktit 13512001

Në dispozicion

€13,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Ky produkt nuk ka ende përshkrim. Kërkojmë ndjesë për shqetësimin. Mos hezitoni të kontaktoni ekipin tonë për informacion shtesë në [email protected] ose në telefon +383 48 865 761.Ju mirepresim.

 • Atributet
  Color: E Gjelbërt-Olive
  Subcategory: Others