MIL-TEC Sturm Çantë shpine - Backpack US Assault Large

Kodi i produktit 14002301

Në dispozicion

€59.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Çanta e shpinës është shumë e fortë. Eshtë e pajisur me sistem modular që lehtëson fiksimin e çdo pajisje shtesë. Shiritat e shpinës dhe të krahëve kanë sfungjer brenda ndërsa rripi i kofshës dhe rripat e krahëve janë të rregullueshme.

  - Çanta e shpinës ka gjithsej 5 ndarje:
  - Dy ndarje kryesore me zinxhirë (kanë xhepa më të vegjël brenda),
  - Dy xhepa të vegjël me zinxhirë
  - Një xhep me Velcro në shpinë
  - 100% poliester
  - MOLLE, PALS kompatibile
  - Kapaciteti 36 litra
  - Dimensionet 51 x 29 x 28 cm
  - Ngjyrat: Gri urbane, e Zezë, Bezhë

 • Atributet
  Color: E Kaftë/E Zezë
  Subcategory: Backpacks