MIL-TEC Sturm Pllaka Mbajtese Jelek - Plate Carrier Vest Generation II Black

Kodi i produktit 13463202

I padisponueshëm

€89,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Ky brez i dytë Jelekur Mil-Tec Plate Carrier Vest është një azhurnim i denjë i origjinalit me këllëfe të dedikuara per karikator, shpatulla dhe faqe të ridizajnuara dhe vjen i furnizuar me pllaka të blinduara të buta. Pajisja Mil-Tec Vest Gen II jo vetëm që siguron mbrojtje të madhe, por edhe shumë mundësi për mbajtjen e municioneve dhe gjërave të domosdoshme. Eshtë perfekt për sigurinë për forcat e rendit, ushtrin dhe airsoft.

  - Jelek i Lehtë Gen II Mil-Tec Plate Carrier Vest
  - Qasje e lehtë në pllaka, e sigurt kur është në vend
  - Furnizohet me panele të blinduara të buta
  - Pranon panele të blinduara të buta dhe të forta duke përfshirë nivelin qeramik III ose IV
  - Sistem MOLLE në pjesën e përparme, anësore dhe mbrapa
  - Xhepi para dhe paneli velkro
  - Paneli i këllëfit të pushkës së përparme të trefishtë me mbajtës elastik bungee
  - Shiritat e rregullueshëm kundër rrëshqitjes së shpatullave (100% gome termoplastike)
  - Mbulesa shpatullash të lëvizshme me mbajtëse tubash hidratimi Velcro
  - Një madhësi, e rregullueshme për lartësinë dhe belin
  - Pesha: rreth 950g
  - Materiali: 100% Poliester i veshur me PVC
  - Prodhuesi: Mil-Tec
  - MPN: 13463201
  - Ngjyra: Ulliri, e Zezë
  INFORMACION I NEVOJSHËM - Jeleku ofrohet pa pllaka balistike.

 • Atributet
  Color: Black
  Model: Plate Carrier Vest Generation II