MIL-TEC Sturm Cante Beli - Fanny Pack

Kodi i produktit 13512501

Në dispozicion

€19,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Informacioni i produktit

  Fanny Pack Molle është një çantë beli e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Kjo çantë e përshtatshme dhe kompakte për ruajtjen e sendeve tuaja ka tre xhepa të jashtëm dhe një xhep të brendshëm me zinxhir. Në pjesën e përparme ka një sistem Molle, i përshtatshëm për ngjitjen e pajisjeve të ndryshme, plus një rreshtim Velcro për ngjitjen e arnave sipas dëshirës tuaj.

  • Materiali: 100% poliester
  • Përmasat: 23.5 x 6 x 12 cm.
  • Ngjyra e prodhuesit: ulliri (01)
  • Pesha: 200 g.

 • Atributet
  Color: Olive