MIL-TEC Sturm Këllëf - Open Top Magazine Pouch Single Olive

Kodi i produktit 13496901

Në dispozicion

€10.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Këllëf Mil-Tec Single Mag me një majë të hapur është një element thelbësor i sistemit MOLLE: falë rripit të qepur dhe rripave të fortë të poliestrës (të siguruara nga butona) këllëfi mund të ngjitet lehtësisht në çdo jelek, çanta dhe rrip të veshur me MOLLE si dhe në çanta shpine.

  - Përshtatet për një karikator standard
  - Shtojca të qëndrueshme MOLLE në pjesën e pasme
  - Mbajtës bungee me lëshim të shpejtë për siguri të shtuar
  - Dy rripa lidhës 4.3 ""(11cm) me kapëse shtypi në anën e pasme
  - Rripa MOLLE 2x2 në xhepin e përparmë
  - Rripa MOLLE 3x2 në xhepin e pasmë
  - Përmasat e jashtme: 3.3 ""x1.2"" x4.9 ""(8.5x3x12.5cm)
  - Pesha: 105g
  - Materiali: 100% Poliester
  - Prodhuesi: Mil-Tec
  - Ngjyrat: Ulliri, e zezë, bezhë

 • Atributet
  Color: E Gjelbërt-Olive
  Subcategory: Mag Pouches