MIL-TEC Sturm Këllëf për aksesorë - BELT POUCH BLACK

Kodi i produktit 13487302

Në dispozicion

€13,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Ky këllëf rripi i prerë me lazer dhe praktike nga Mil-Tec është një zgjidhje perfekte për të mbajtur pajisjet tuaja në rregull dhe të keni gjithçka që ju nevojitet në dorë.

  - Dizajn horizontal
  - E përkryer për ruajtjen e veglave dhe aksesorëve të vegjël
  - Ndarje e vetme kryesore e magazinimit me xhep të brendshëm të mëngës
  - Doreza tërhiqet
  - Sistemi MOLLE i prerë me lazer në pjesën e përparme
  - Panel hook-and-loop për distinktiv në pjesën e përparme
  - MOLLE dhe sistem fiksues në anën e pasme
  - Përmasat: 6.7 ""x2"" x4.7 ""(17x5x12cm)
  - Pesha: 120g
  - Materiali: 100% Poliester, i veshur me Polivinilklorid
  - Prodhuesi: Mil-Tec
  - Ngjyrat: Ulliri, e Zezë, Bezhë

 • Atributet
  Color: Black
  Subcategory: Mag Pouches, Utility Pouches