MIL-TEC Sturm Këllëf - Open Top Magazine Pouch Double Olive

Kodi i produktit 13497001

Në dispozicion

€15,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Këllëf cilësorë Mil-Tec Double Mag me një majë të hapur është një element thelbësor i sistemit MOLLE: falë rripit të qepur dhe rripave të fortë poliestër (të siguruara nga butonat) këllëfi mund të ngjitet lehtësisht në çdo jelek, çanta dhe rrip të veshur me MOLLE si dhe në çanta shpine.

  - Përshtatet për katër karikator standard
  - Shtojca të qëndrueshme MOLLE në pjesën e pasme
  - Mbajtës bungee me lëshim të shpejtë për siguri të shtuar
  - Dy rripa lidhës 5.5 ""(14cm) me butona në anën e pasme
  - Rripa PALS 4x4 në xhepin e përparmë për shtojca shtesë MOLLE
  - Rripa PALS 2x2 në xhepin e pasmë
  - Përmasat e jashtme: 7 ""x2.8"" x7.3 ""(18x7x18.5cm)
  - Pesha: 185g
  - Materiali: 100% Poliester
  - Prodhuesi: Mil-Tec
  - Ngjyrat: E zezë, ulliri, bezhë

 • Atributet
  Color: E Gjelbërt-Olive
  Subcategory: Mag Pouches