MIL-TEC Sturm Çantë beli - WAIST POUCH LYCRA® OLIV

Kodi i produktit 13516101

Në dispozicion

€5,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Rasti i paraqitur i çantës është një aksesor jashtëzakonisht praktik për një perimetër të rregullueshëm që e bën të lehtë rregullimin e tij në siluetën tuaj. Rripi mund të përshtatet për njerëzit me perimetër të belit 80 deri në 150 cm, (31 në 59in

  - Produkt i ri
  - Prodhuesi: Mil-Tec
  - Materiali: 40% Poliamid, 40% Poliester, 10% Elastane (Lycra®), 5% PVC, 5% TPU
  - Xhep për bllokim të brendshëm kundër ujit
  - Fole për kufje
  - Xhepi i çelësit
  - Rrip i rregullueshëm
  - Përmasat e xhepit: përafërsisht. (28x12cm) 11x4.7in
  - Ngjyra: ulliri, e zezë, ulliri e hapur, e zezë e hapur

 • Atributet
  Color: Olive