MIL-TEC Sturm Cante Arme - Pistol Hip Bag Black

Kodi i produktit 16149002

Në dispozicion

€18,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Çanta per mbajtjen e armes ka një xhep të madh me zinxhir që strehon një xhep të brendshëm me velcro për një armë.

  • Materiali: 100% poliester
  • Përmasat: 22 x 15 x 5 cm.
  • Ngjyra e prodhuesit: E zezë (02)
  • Pesha: 400 g.
  • Rrip Velcro për qëndrueshmërinë e armës
  • Xhep i ndarë me zinxhir për dokumentet
  • Sistemi i hapjes së shpejtë
  • Sistemi MOLLE për lidhjen e pajisjeve shtesë

 • Atributet
  Color: Black
  Material: 100 & Polyester
  Dimensions: Innen: 22 x 15 x 5 cm