MIL-TEC Sturm Karrige relaksuese - Relax Chair Olive

Kodi i produktit 14445001

Vetëm disa në dispozicion

€39.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Një karrige turistike e palosshme RELAX me një kornizë të fortë, çeliku dhe këmbë që nuk rrëshqasin. E përkryer për peshkatarët ose pronarët e një alokimi. Elementet metalike janë bërë jashtëzakonisht rezistente ndaj dëmtimeve mekanike nga najloni i Oksfordit me trashësi prej 600D. Karrigia ofrohet së bashku me një mbulesë e cila mundëson transportin dhe ruajtjen e saj.

  - Mil-Tec
  - Materiali i karriges dhe kapakut: Oxford Nylon 600D
  - Korniza: çeliku
  - Kundër ujit
  - Mbështetëse krahu me mbajtës pije
  - Ngarkesa maksimale: deri në 120 kg
  - Përmasat: 90x52x82cm
  - Dimensionet e palosshme: 90x13x12cm
  - Ngjyra: ulliri, e zeze
  - Pesha: 2.7 kg

 • Atributet
  Color: Olive
  Material: 600D Oxford-Nylon, Polyvinylchlorid beschichtet; Gestänge: Aluminum
  Dimensions: 90 x 52 x 82 cm