MIL-TEC Sturm Tendë - Tent Iglu Standard 2-Persons Olive

Kodi i produktit 14207001

Vetëm disa në dispozicion

€55.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Tendë turistike për 2 persona IGLO STANDARD me një peshë totale 1.9 kg, kushtuar skautëve, kampeve dhe globetroterëve. Bërë nga pëlhura kundër ujit (koka e ujit arrin 800 mm). Shtresa e tokës është një izolim shumë i mirë nga toka dhe buza e lartë mbron tendën nga përmbytja gjatë shirave të dendur. Një kornizë e lehtë dhe e fortë e bën më të lehtë vendosjen dhe palosjen e tendës. Një grup piketash dhe litarësh të rregullueshëm siguron ngjitje të qëndrueshme të tendës në tokë. Brenda tendës ka 2 xhepa për pajisje të dobishme. .

  - Prodhuesi: Mil-Tec
  - E Pershtatshme per: 2 Persona
  - Materiali: Poliestër i Oksfordit, i veshur me PU
  - Baza: Polietileni
  - Korniza: tekstil me fije qelqi
  - Koka e ujit: 800 mm
  - Rrjeta kundër mushkonjave
  - Përmasat: 205x145x100cm
  - në kopertinë: 59x15x12cm
  - Ngjyra: ulliri

 • Atributet
  Color: E Gjelbërt-Olive
  Type/Style: Camping/Trekking