MIL-TEC Sturm Lopatë - Mil-Tec US Trifold Shovel With Pouch

Kodi i produktit 15522000

Në dispozicion

€21,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Lopata Mil-Tec 2,5 mm US Trifold With Pouch është një mjet praktik nga marka gjermane Mil-Tec. Prej vitesh, kompania u ofron klientëve të saj veshje, mjete dhe pajisje të ndryshme të dobishme gjatë aktiviteteve në natyrë.

  Miniera Mil-Tec është një mjet që do të jetë i dobishëm kur kryeni punë në kamp. Përmasat e vogla bëjnë që lopata të përshtatet lehtësisht në pajisjet tuaja të jashtme.

  - Materiali: Metal
  - Përfundimi: Bojë mbrojtëse e zezë
  - Gjatësia kur shpaloset: 570 mm
  - Përmasat pas palosjes: 230x150 mm
  - Prodhuesi: Mil-Tec

 • Atributet
  Subcategory: Tools