MIL-TEC Sturm Kapele Xhungle - US Type Boonie Hat Khaki

Kodi i produktit 12327004

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€12.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Kapelë JUNGLE SHBA

  - Lloji i kapelave SHBA - Boonie Hat
  - strehë e gjerë, e valëzuar (gjerësia 6 cm)
  - streha me shiritat e mjekrës mund të grumbullohet
  - sythe që rrethojnë kapelen shërbejne mirë për të ngjitur maskën dhe objektet e vogla
  - vrima rrjete per ajrosje
  - material: 100% pambuk (Pr: 100% poliester)
  - Marka: MIL-TEC®
  - Ngjyrat: Ulliri, Bezhë

 • Atributet
  Color: E Kaftë