MIL-TEC Sturm Xhup - JACKET WET PROTECTION M.FLEECEJA.GEN.II RANGER GREEN

Kodi i produktit 10616012

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€179.90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Xhup kundër shiut i gjeneratës së dytë me xhup fleqe që ndahet, me 2 xhepa me zinxhir, zinxhir përpara me dy drejtime dhe jakë me litar tërheqës.

  - XHUP KUNDER SHIUT
  - Laminat me 3 shtresa
  - Shtresa 1: 96% Poliester, 4% Elastane
  - Shtresa 2: membrana poliuretani ajrosëse
  - Shtresa 3: 100% Poliester
  - Kolona e ujit: 5.000 mm
  - Ajrosja: 500 g/m²/24 orë

  XHUP FLEECE PJESA E BRENDSHME MUND TE NDAHET:
  - Zinxhir i fortë i përparmë 2-drejtimëshYKK®
  - zinxhir i përparmë me mbrojtje të mjekrës
  - 2 xhepa anësorë të fshehur me zinxhir kundër ujit
  - ventilim nën sqetull me zinxhir
  - mëngët të rregullueshme nga mbyllja hook-and-loo
  - xhepat e krahut të sipërm me zinxhir kundër ujit dhe sipërfaqe me fiksues hook-and-loop
  - skaj borë
  - kapuç i madh i rregullueshëm me mbyllës kordoni dhe me tërheqjes
  - xhep i madh me mbyllje me fiksues
  - Materiali: 100% Poliester.

 • Atributet
  Color: E Gjelbërt-Olive
  Climate: Humid, Cold