Hiks Xhup me Kapele - Hiks Logo

Kodi i produktit 3908879860053

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€16,80 €24,00 *
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Duks me kapel me Hiks Logo

  Materiali nga Pambuku
  Ngjyra e Hirte
  Me dizajn te logos se HIKS
  Printim Kualitativ

 • Atributet
  Color: E Hirtë