MIL-TEC Sturm Kellef per Magazine Fleksibel - Open Top Flex Single Magazine Pouch

Kodi i produktit 13497302

Në dispozicion

€13,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Kellef per magazine si AK, AR, G36 dhe magazine te ngjashme. Fleksible, dhe me dy lake per mbyllje. E zeze

 • Atributet
  Color: Black
  Model: Open Top Flex Single Magazine Pouch
  Subcategory: Mag Pouches