Salomon Çizme - SHOES QUEST 4D GTX FORCES 2 EN Black

Kodi i produktit L40921600

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€174,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  Këpuca Salomon XA Forces GTX është një Këpucë taktike e lehtë që performon mirë në të gjitha kushtet e motit. Bazuar në Salomon XA PRO 3D, ky version i orientuar nga forcat speciale është më i qëndrueshëm në çdo mënyrë dhe ka një shollë të jashtme më të fortë që do t'ju mbajë rehat dhe të mbrojtur.

  Edhe me përforcimin e shtuar, XA FORCES MID EN është ende një nga këpucët më të lehta në kategorinë e saj.

  Karakteristikat:

  - Sistemi i lidhëses: Quicklace
  - Hidrorezistenca: GORE-TEX
  - Përshtatje anatomike: Përshtatje standarde
  - Lartësia: 21 mm / 11 mm (rënie 10 mm)
  - Pesha: 477 g
  - Sholla e jashtme: Contragrip MD
  - Sholla e mesit: Densitet të dyfishtë - EnergyCell
  - GORE-TEX: GORE-TEX i mban këmbët tuaja të thata - si nga jashtë ashtu edhe nga brenda.
  - Lëkurë e veshur me PU: Një lëkurë e veshur me poliuretani që e mbron atë dhe e bën më të fortë për të qëndruar më gjatë.
  - Ngjyra: E zezë

 • Atributet
  Color: E Zezë
  Climate: Dry, Humid, Temperate, Cold
  Subcategory: Low