Salomon Çizme - SHOES XA FORCES MID GTX Ranger Green

Kodi i produktit L40142000

Disponueshmе: ju lutemi zgjidhni një madhësi

€204,90
duke përfshirë. 18% TVSH, Kontrolo çmimin e dërgesës
Kushtet për dorëzim dhe kthim
 • E drejta e kthimit brenda 7 ditëve
 • Transporti falas mbi 50 euro
 • .
Menyra të pagesës

Më shumë informacion

 • Informacioni i produktit

  XA Forces Mid GTX është një çizme taktike e lehtë, me të gjitha kushtet për të lëvizur shpejt në situatat më të rëndësishme. Bazuar në Salomon's XA PRO 3D, kjo çizme e orientuar nga Forcat Speciale është më e qëndrueshme në çdo mënyrë dhe ka një shollë të jashtme më të fortë.

  - Karakteristikat e çizmeve Salomon XA Forces Mid GTX
  - Pesha: 475 g / 16,8 oz
  - Sholla e jashtme: Contragrip MD
  - Sholla e mesit: Dual density – EnergyCell
  - Struktura: e avancuar 3D
  - Rrjetë mbrtojtëse
  - Lykra
  - Materiale jo reflektuese
  - Pëlhurë ripstop
  - Gjuhë e pa prerë
  - Mbrojtës i gishtave të këmbës
  - Konstruksion i butë
  - Rrjetë dhe astari tekstili
  - Membrana kundër uji GORE-TEX
  - Sistemi i lidhëseve QuickLace
  - Përshtatje standarde anatomike
  - Lartësia: 21 mm / 11 mm (rënie 10 mm)
  - Rezistente ndaj shpimit
  - Ngjyra: Bezhë, Jeshile, te Zeza

 • Atributet
  Color: E Gjelbërt-Olive
  Subcategory: Medium
  Model: XA Forces Mid GTX
  Climate: Dry, Humid, Temperate, Cold